SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banesen me qera ne Ulpian tek Rrethi i Spitalit!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
136427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesen me qera ne Ulpian tek Rrethi i Spitalit, banesa gjendet ne katin e 4, dhe posedon, sallon+kuzhin, dhom gjumi, banjo, qmimi 300
per info: 045980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »