SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagje te Spitalit_shkolla Pavarsia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
136440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagjen e Spitalit te Princesha afer shkolles Pavarsia, banes eshte e mobiluar, ne katin e trete, me lift , nxemje qendrore, dhe kamera te sigurimit
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »