SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira lokali 16m2 ne Dardani
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:15
Madhësia :
16 m²
ID e produktit :
136441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira lokali 16m2, afer Postes Kryesore ne lagjen Dardania. Lokali eshte i pershtatshem per zyre e veprimtari tjera afariste. Lokali ka banjo dhe eshte i gatshem per pune.
Qmimi eshte 150 euro ne muaj, qmimi i diskutushem.
Jepet per periudhe te gjate kohore.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »