SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 129m2. Kati 6. E gatshme. Mati 1.
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
129 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
136454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon qendrimin ditor dhe kuzhinen.
3 dhoma gjumi.
Banjo.
Wc.
Shpajz.
Korridor.
Ballkon.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »