SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 2 dhomeshe kati 6 ne objektin e Nartelit Kalabri (Emshir)
Çmimi fillestar :
€200.00
Ju kurseni :
€10.00 (5% zbritje)
Çmimi :
€190.00 Çmimi rritet në €200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
136458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa me qera te objketin e Nartelit .45 m2 kati 6

Banesa posedon:
1-sallon me kuzhine,
1-dhoma gjumi
1-banjo me + lavatriqe
Banesa ka parkingje park me kend te lodrave per femije , sigurim 24 h etj (pa Television dhe pa tepi) .Postuar nëpërmjet celularit. Mob viber 0038649840105 banesa eshte e lire
Jo per studenta vetem per familjar
Informata rreth publikuesit
auto
Prishtinë
0038649840105
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »