SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti ne prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
390 m²
ID e produktit :
136463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti me vendodhje ne prishtine , dragodan perball komunes se re . ka 300 metra lokal plus 90 metra podrum garazh dhe banjo eshte afer rruges kryesore me pargin afer 9 ari

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blend
+377 45 988 929
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »