SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Vila per ZYRE ne Bregun e Diellit - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:45
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
136488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në lagjen Bregu I Diellit

Villa posedon 280 m2

Villa është shumë e përshtatshme për zyre ku ju mundeson nje shfrytezim tejet te mire

Villa ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
Salloni (me 2 nivele)
Kuzhinë
Banjo
Terasë dhe jnje oborr tejet te mire

Kati i parrë:
Sallon
Tri Dhoma
Dy Banjo
Dy Ballkona

Villa gjithashtu është me ngrohje qëndore të qytetit TERMOKOS

Pèr info tjera:
045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »