SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me Qira ne Matin 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
136500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne Lagjen Mati 1

Banesa ndodhet ne Objektin Eliksir te ndertuar me shume perkushtim nga Kompania jone partnere ALKO Group

Banesa leshohet me Qira per periudhe afatgjate, e mobiluar me mobile shume te mira dhe shume pake te perdorura.

Banesa posedon:
Dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine, Banjo, teras.

Dritaret jane te mdhaja deri ne dysheme qe te ju bejne te ndiheni tejet komod dhe me shume ndriqim ne ambientin ku do jetoni.

Banesa ndodhet ne Rrugen: Ndue Perlleshi nje rruge me lart se Rruga B.

Uje 24h
Kati: katert
Cmimi: 250E ne muaj

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »