SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL me QIRA ne Prishtine te rrethi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Madhësia :
31 m²
ID e produktit :
136502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LOKAL me QIRA
Sipërfaqe: 31 m2
Vendi: afër Postes kryesore, Rruga “28 Nëntori”, nr. 129; (Përballë Fellinit, Lokali i Pastor Kosova).
Gjendja: Lokali është i rregulluar me standarde bashkohore dhe është plotësisht i gatshëm për shfyrtëzim. Lokali është shumë i përshtatshëm për aktivitete të ndryshmë, përfshirë zyrë administrative, sallon për frizerë apo të ngjashëm, servise të ndryshme, market, etj.
Çmimi: 300 euro/muaj plus shpenzimet e komunale (rrymë, ujë, etj) të cilat I bënë shfrytzuesi.
Kontakti tel.:
+377 44 148 645
+377 44 555 119
Informata rreth publikuesit
Gramoz
Prishtinë
044555119
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »