SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banes ne Tophane me elemente te reja
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
136515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese ne Tophane mobiluar e gjitha me mobilie te reja, 72m2 ne katin e dyt
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin
- shpajz
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 65000 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »