SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Zyre 75m2 me qera në Ulpianë.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:27
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
136521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 75m2 me qera në Ulpianë.
Zyrja gjendet në Ulpianë përballë Lokalit të TOP SHOP dhe është në katin e II-të.
Zyrja ka këtë renditje:
3. Dhoma pune
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »