SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Arberi_kati i pare
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
136522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Arberi 59m2,perball objektit Adria, kati i pare
mobiluar
Bansa posedon:
- Sallon dhe kuzhine
- dhome te gjumit
- banjo
- ballkon
- shpajz
- koridor
Qmimi 900euro/m2

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »