SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne Breg te Diellit_mobiluar
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
136529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne Breg te Diellit, e rregulluar dhe shitet e mobiluar, 65m2
Banesa Posedon;
- Sallon dhe kuzhine
- Dhome Gjumi
- Ballkon
- Banjo/Wc
- Shpajz
- koridor
Qmimi 800 euro /m2

Kontakt_WhatsApp:
045/ 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »