SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në qendër të qytetit
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
136533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në qendër të qytetit, afër Bankes Qëndrore dhe Pallatit të Rinisë, që ka 80m2 (Neto). Banesa është në katin e dytë dhe ka një sallon, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, një banjo, dy ballkona, alarm, nxemje qëndrore. Banesa është e dedikuar për zyre!….Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr. tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »