SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 117m2 kati 2 lagja Mati 1
Çmimi :
€76,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:28
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
117 m²
ID e produktit :
136534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbi Standardin), me sipërfaqe 117m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka ujë 24H. Kontrat interne.


Ndertim i ri.
Çmimi: 76.000€.


+377/ 443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »