SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE TOPHANE-ME GARAZHE^
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
136535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne Tophane ngat Gjykates se Qarkut. Banesa eshte e re e mobiluar shume mire, gjindet ne katin e 4 me ashebsor funksional dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-2 dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-trapezari
f.-ballkon

Banesa leshohet per familjare, cmimi 320 euro, me garazhe te mbyllur!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667
049 452 252
045 519 555

viber +377 45 519 555

e-mail:
search-agency@live.com
o.ad.vi
Informata rreth publikuesit
Dugi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »