SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
174 m²
ID e produktit :
136536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia është 174m2, + 40 m2 bodrum, dhe ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, tri banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, alarm, kamera, 3.1 Ari oborr, dhe shitet e mobiluar! Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr. tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »