SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
136539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Banesa gjendet në lagjën Apolonia 7 pas Kolegjit AAB dhe është në katin e III-të.
Banesa shitet e mobiluar dhe ka të instaluara pajisjet modern të alarmit të sigurisë, dhe e tërë hapsira e banesës ka pajisje klimatizimi.
Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon
2. Dhoma gjumi (me banjo)
1. Kuzhinë
1. Trapezari
2. Ballkona
1. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »