SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 125m2 me qera, B. I Diellit-STANDARD.
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
136542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 125m2 me qera, B. I Diellit-STANDARD.
Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit, në kompleksin DAFINA të ndërtuar nga kompania e ndërtimit STANDARD, BANESA ËSHTË E MOBILUAR, ka një investim ekstra në banesë, pozitë shumë të mirë, hapësirë dhe gjelbrim përpara si dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Kuzhinë me trepezari
3. Dhoma gjumi (1 master bedroom)
2. Banjo
1. Depo (shpajz)
2. Terasa (me nga 10m2)
1. Koridor
1. Garazhë me podrum 20m2 (e përfshirë në çmim)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »