SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Emshir, Banesat e Lesnës
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:47
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
136543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkesat për Banesat e Lesnës janë të shumta, ne ju ofrojmë dhe një Ofertë të tillë!
Shitet Banesa në Emshir, Banesat e Lesnës
Posedon:
• 85m2,
• Kati 6,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallonë me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• 2 Ballkona,
Çmimi 900Єm2.
E për ju klient/e që keni më tepër interes mund të na kontaktoni, në nr. Tel. +37745/888-488 viber, +37744/49/260-075 viber, +37744/49/118-380 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »