SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në lagjen Arbëria (Dragodan).
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
6
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
136544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në lagjen Arbëria (Dragodan). Shtëpia është 400m2 P+2 dhe përbëhet prej tre sallona, tri kuzhina, pesë dhoma gjumi, gjashtë banjo, katër ballkon, ngrohje qëndrore me rrymë dhe naftë, dy garazha, ujë dhe rrymë 24h, klimatizim...etj. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr. tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »