SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Tophane extra e mobiluar te Komuna qender
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
136557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qerra ne Tophane afer komunes se vjeter (gjygji i qarkut) dhe qafes te Bahollt.
Banesa posedon 90m2 dhe gjindet ne katin e 5-te (lifti funskional me qip).
Te gjitha mobilet jon te reja dhe moderne,gjithashtu ka ballkon te madh te mbyllur me gjama me mundesi hapjes,dhe nje shpajz.
Dy dhoma te medhaja te gjumit dhe nje sallon te madh me kuzhin, nje banjo te madhe me tush kabin,gjithashtu ka koridor shume te madh me dollapa te medhaj per gjera dhe sendet e shtepise.
Banesa eshte shume e nxehte gjat dimrit,nuk ka nevoj shume per nxemje pasi qe e ka poziten shume te mire dillore dhe izolimin shume te mire,ndersa gjat veres eshte e flladitshme pasi qe ka roletne.
Gjithashtu posedon parking privat personal me dirigjues.

Qmimi eshte i pa negocijushum 280+30 garazha.
Banesa leshohet vetem per familjar serioz dhe per kohe te gjate.

Banesa eshte e lire nga data 31.07.2016 dhe mund te vizitohet ne gjdo kohe.

VIBER 0037744123570
Informata rreth publikuesit
AD
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »