SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa eksluzive në Fush Kosov me 125m2
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:58
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
136562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa eksluzive në Fush Kosov me 125m2 afer kolegjit AAB

Posedon:
1 Sallon (qëndrim ditor) të madh 50 m2
2 Dhoma gjumi
1 Dhomë me Banjo
1 Banjo tjetër të madhe
1 Kuzhinë të madhe
1 Tryezari
1 shank modern
2 ballkona

Përmbajtja:
- Hapësirë komode e korridorit
- Enterieri i banesës është ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne
- Dyert e brendshme janë dyer të bardha kualitative të dekoruara, të prodhuesit slloven Lesna.
- Te gjitha dritaret e baneses jane me roleta.
- Qermamika e banjove është qeramikë e klasit të parë, të prodhuesit italian.
- Banesa ka ngrohje qendrore, korridori ka ngrohje edhe në dysheme.
- E tërë hapësira e banesës ka pajisje të klimatizimit.
- Banesa ka të insaluara edhe pajisjet modern të alarmit të sigurisë, pajisje këto Wireless (pa kabllo).
- Interneti Wireless dhe televizioni kabllor janë të instaluara në të gjitha dhomat e banesës.
- Banesa është e mobiluar me mobile bashkëkohore të prodhuesve të njohur italian.

çmimi:85.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »