SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne dardani prishtine
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
136563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen dardania perball stacionit te autobuseve banesa ka sallon kuzhine ndaras dy dhoma gjumi nje banjo nje wc para dhome dy ballkona plus koridor 12 m i jashtem per shfrytzim banesa ka dy lifta parking para dhe pas baneses ndertim i vjeter dokumentacionin ne rregull banesa ka 105 m2 plus 12m2 koridor i jashtem per shfrytzim banesa ka nxemje qendrore me termokos banesa gjindet lagjen dardanija prishtine nr tel 044 407 013 dhe 049 794 130 viber banesa gjindet ne katin e dyte
Informata rreth publikuesit
Beni
Prishtinë
049794130
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »