SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Bogë Rugovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
136585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne Bogë , Rugovë , ndodhet 1450 M mbi nivelin e detit. Banesa i ka 130 m2 , dhe kuzhina është e pajisur me te gjitha mjetet moderne. Poashtu posedon tarasen 230 m2 me pisha .Per me shum informacione mund të telefonoi ne numrin : +37744179158. +38649155464 ose +41763388066

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpejtim
Prishtinë
049665594
Bog [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »