SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Urgjent Banesa me 61m2)262/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:46
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
ID e produktit :
136586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te Rubin Invest me 61m2 kati i 6 kulla 1 me një dhomë gjumi sallon kuzhinë , banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »