SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE EMSHIR-TE EXDC-PRAN DOGANES
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne lagjen Emshir, me saktesishte te EXDC prane Doganes. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjindet ne katin e VIII, ka ashensor dhe ka kete renditje:

sallon me kuzhine
dhomen e gjumit
banjon
tarasen

Banesa posedon ngrohje qendrore nga termokosi

Cmimi fiks, depoziti i obligueshem..

Kontakti nga ora 09 - 20
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
Viber: +386 49 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »