SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5.5 Ari në Bërnicë të Epërme. 045 539 107
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '17
Madhësia :
550 m²
ID e produktit :
137609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5.5 ari truall me shtepi gjysme te ndertuar(160m2 siperfaqe) në Bërnicë të epërme.

Trualli ka ujin e pijshem dhe kanalizmin e gatshem.

Dokumentacioni i rregullt.

tel: 045 539 107
dhe 045 539 103
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prishtinë
+37744000000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »