SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira truallin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '17
ID e produktit :
137614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira truallin qe gjendet ne zonen industriale ne Peje (afer seperacionit te zallit dhe fermes se pulave) . Posedoj 43 ari . Zone ideale per investim.
Informata rreth publikuesit
Eugen
Prishtinë
+37744-801-701
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »