SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 122m2 në shitje në Dragodan-Tregtia.
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
122 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 122m2 në shitje në Dragodan-Tregtia.
Banesa gjendet në Dragodan/Arbëria, në kompleksin Tregtia-VIP, është tërësisht e mobiluar,është e lëshuar me qera dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi (1 master Bedroom)
1. Kuzhinë me tryezari
2. Banjo
1. Shpajz (DEPO)
1. Terasë
1. Koridor
1. Garazhë (e përfshirë në çmim)


Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »