SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent banesa 57m2 e perfunduar (700euro/m2)
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
137624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent Shitet banesa ne Lagje te Spitalit, ndertim i BTP Holding kontrata behet te Noteri, 57.84 m2,
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- dhome gjumi
- koridor
Qmimi 700 euro i diskutueshem. Perfundimi deri ne fund te Janarit 2017.

Kontakt tel:
044/377-873 / 044/628-609
Kontakt Tel_WhatsApp_Viber
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »