SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Shtëpi 450m2 me qera afër Lagjes 038.
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
137625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 450m2 me qera afër Lagjes 038.
Shtëpia gjendet në afërsi të Restaurant Mainson dhe Lagjes 038, ka një investim modern, e pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme për jetesë, ka gjithsej 3 kate si dhe 3.86 Ari truall.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Podrumi, 145m2:
1. Sallon me kuzhinë (që shfrytëzohe më së shumti gjatë stinës së verës)
1. Dhomë gjumi
1. Dhomë për pajisje të ngrohjes qëndrore
1. Dhomë për larjen, tharjen dhe hekurosjen e rrobave (UTILITY)

- Kati përdhesë, 152m2:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Garazhë

- Kati i I-rë, 152m2:
4. Dhoma gjumi (1 master bedroom)
2. Banjo

Shtëpia ka ujë 24/7, ngrohje qëndrore me rrymë (me kalda të ndarë për cdo katë), kamera sigurie, alarm siguri si dhe ka parking të mjaftueshëm rrugor.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »