SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEt. Banesë 50m2 në shitje në Ulpianë.
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 50m2 në shitje në Ulpianë.
Banesa gjendet në lagjen Ulpiana, në mes te Sh.F. Hasan Prishtina dhe tregut të Ulpianës, është pjesërisht e renovuar dhe është në katin përdhesë. Banesa ka 50m2 në Dokumenta, ndërsa faktike ka diku rreth 60m2.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/596-777 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »