SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne Arberi
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
137632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira en Arberi, mobiluar ne teresi moderne, dhe mobile te reja
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »