SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Lipjan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
137635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lipajan afer stadiumit te qytetit rruga Ramiz Shala shtpia esht 4 kate shtepia ka 4 dhom dhe sallon me kuzhin banjo koridar pashtu dhe kati tjeter esht i ngjashum shtepia ka 3 lokale shtepia esht e tera e mobileruar shtepia posedon park gjelbrus ka ujsjells dhe bunar çmimi me marrveshje per informata me te hollsishme na kontaktoni ne numrin 044970917Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shipi N
Lipjan
044970917
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »