SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 60m2 me qera në Qendër.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 60m2 me qera në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, te Kafet e vogla, ngjitur me Ambasaden e Kroacisë (Banesat e Airoportit), është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor
1. Parking rrugor (I siguruar)

Banesa ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos), siguri si dhe mirëmbajtje (10Euro).

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »