SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohen dy banesa me qera ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
ID e produktit :
137647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njera banese eshte perball parlamentit ka dy dhoma, kuzhine, banjo dhe ballkon.Kuzhina eshte komplet ndersa mobiljet tjera nuk jane.Tjetra eshte afer shtepise se pleqve ka dy dhoma, kuzhine te ndare dhe banjo.Kjo e fundit eshte e mobiluar komplet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sara
Medina, Saudi Arabia
0449
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »