SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
137648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pllaci me siperfaqe 500m2, me dimenzione ideale 20x25 m, pllaci gjindet ne lagjen e re, ne kufc e eperme. Me infrastrukur,rruge me gjersi 5m,uje dhe kanalizim shume afer. E dedikuar per te gjitha llojet e ndertimit, me mundsi bartje menjehere,pllaci eshte ne zonen e novobrdes. Zon e lejuar per ndertim etj. Bejm Ndrrim Whatsapp +37744288500

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Gjilan
044288500
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »