SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten tri banesa ne Gjilan (Kodi 387/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
121 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
137649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje tri banesa ne qender te Gjilanit te ish fabrika e bukes.
1.Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka 121.66m2 dhe ka keto renditje
Sallon me kuzhin
3.Dhoma gjumi
1.Banjo
2.Ballkona
2.Banesa eshte ne katin e 6 dhe ka 121.66m2
Sallon me kuzhin
3.Dhoma gjumi
1.Banjo
2.Ballkona
3.Banesa eshte ne katin e 6 dhe ka 1002.43m2
Sallon me kuzhine
2.Dhoma gjumi
1.Banjo
1.Ballkon
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin:
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »