SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne lladove (kodi 388/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
6400 m²
ID e produktit :
137650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje token ne fshatin lladov prej 64 ari e cila gjindet gjat rruges Gjilan-lladov afer pumpes.
Dokumentacioni eshte I rregullt
Qmimi sipas marveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin:
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »