SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese 72 m
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
137652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne dragodan mbrapa ministris se shendetsis kati 7 ka 72 metra katror shum funksionale dhe pamje shum te mir banesa ka 1 dhom 1 sallon kuzhin koridor banjo mjaft te madhe lift funksional 24 or te interesuarit let kontaktojn nr. 044/206/955
Informata rreth publikuesit
Visar
044/049-666-361
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »