SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË në Arbëri - Dragodan tek Kompleksi Tregtia (84m²)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
137662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA me Qira në Arbëri - Dragodan, afër Komunës së re, tek Kompleksi Tregtia. Kati i 2-të. Sipërfaqja (84m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhine moderne dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Ballkon

E mobiluar komplet, nxemje qëndrore, uje 24h, ashensor funksional me kartel, parking të mjaftueshëm para objektit, posedon edhe (Garazh)

- Çmimi 350 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »