SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Dardani afër shkollës “Xhemajl Mustafa”
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
137664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra Pirro ju dëshironë një javë të mbarë dhe të suksesshme!

Ju prezantojmë ofertën e radhës.

Shitet BANESA në Dardani afër shkollës “Xhemajl Mustafa”

Posedon:

• 85m2,
• Kati 12,
• 3 Dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• 2 Banjo,
• Ballkon,
• +100m2 terasë,

E renovuar dhe mobiluar tërësishtë,

Çmimi 80.000Є.

Nëse mendoni se oferta jonë është në interesin tuaj, na kontaktoni në nr. Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »