SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira tek mati afer banesav te royal
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
137682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera afer shkolles pavaresia,eshte e re,dhe mobiluar ne tersi me gjera te reja, tv plazma,ka uje 24 ore dhe rryme,kati i pare.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
yll
Gjilan
044 125 622
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »