SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITEN) LOKALE Afariste në Lagjen e Spitalit - Prishtina e re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:03
Madhësia :
145 m²
ID e produktit :
137697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten LOKALE Afariste në Lagjen e Spitalit - Prishtina e re, afër Qendrës Klinike Universitare në Prishtinë, me Sipërfaqe të ndryshme.

- Kompleksi është në forme gjatesore i cili ndërmjet objekteve formon oborre anësore të hapura me oaza të gjelbruara, lulishte, sheshe, lojera për fëmijë, të cilat e gjallerojne ambientin dhe e pasurojne shfytëzimin e hapësirave me kualitet të larte.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »