SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Garsonjerka ne Bregun e Diellit - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
137726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Garsonjerka ne Bregun e Diellit - Prishtine

Banesa posedon 34 m2

Organizimi:
Qendrimi ditore se bashku me kuzhine
Banjo
Koridor
Teras

Banesa siq shihet eshte e mobiluar ne tersi dhe shitet me ose pa mobile, varsisht nga kerkesa juaj!
Shume e pershtatshme per te gjith ate qe jane qifta te ri apo deshirojn me ble per femijet qe i kane ne studime si dhe per Qiradhenie, ku nje banes e tille Leshohet me QIRA 200E ne muaj.
Kosto e vogel e blerjes mirepo investim qe kthehet shpejt!

Vendi: Bregu i Diellit afer Xhambazeve

Kati: Trete

Cmimi: Sipas marrveshjes
Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »