SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 50m2 me qera në Qendër, te Hotel SIRIUS.
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 50m2 me qera në Qendër, te Hotel SIRIUS.
Banesa gjendet mrapa Hotel Sirius, është mirë e mobiluar dhe e përshtatshme për qift apo një person të banojë si dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »