SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 78m2 me qera në Dragodan-Tregtia.
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 78m2 me qera në Dragodan-Tregtia.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan/Arbëria, në kompleksin Tregtia C3, është tërësisht e mobiluar me mobilje te reja dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »