SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Shtepia ne Rr.Zenel Hajdini)253/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:13
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
137753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Rr.Zenel Hajdini me 2.18Ari.
Shtepia eshte dy kat e gjysme dhe nje lokal.
Shtepia gjindet te shkolla Ahmet Hoxha edhe eshte e gatshme per banim.
Ka 4 dhoma gjumi sallon kuzhine 2 banjo.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »