SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa mbi Tokbashqe rruges per Germi Banesa gjendet 200
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
ID e produktit :
137754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa mbi Tokbashqe rruges per Germi
Banesa gjendet 200 me poshte se Universiteti Amerikan AUK
Eshte e mobiluar komplet
gjendet 20m nga rruga kryesore
Banesa ka 66m2
Sallon , Kuzhine. Dhome Gjumi , Koridor , Banjo dhe Ballkon
Qmimi per m2 eshte 750 Euro

Kontakti 044 151 349
viber +38649645795
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »